nevyhovaraj sa aby si zaobalil vlastnu hlupost. Co ked nenajdes nieco na nete tak si vedla. Ostatne co trepes o tom comu nerozumies, namiesto toho aby si bol ticho ked nevies? A citujem Ta: "ostatne DOV, IK a EK tam nie je"... Nevies citat? Citujem sa: :...".Pod tymto oznacenim sa uzatvarali aj DOV / som zvedavy ci budes tuto skratku vediet, ale ved ty vies vsetko / Ik a EK, lolko"... Oregon Vcera 20.51 Tak co sa teraz vyhovaras na svoju fuknciu v PVO ked sa rozumujes do veci, o ktorych ty nemas ani ponatia, lolo? Ako obycajny vseveduci - hlupak? Co sa chvasce rozumom, co vycital na internete, ked to tam nenajde , tak je vedla?Lebo o tom sam nevie uplne nic? Taky chvastun bol aj baron Prasil. videl si film? presne ako Ty, lolo... A na koniec: " uzka skupina ludi"...Omyl lolko : rozumie im kazdy co pracoval v obchodnej a hospodarskej sfere. Len "raketak", co sa tvari, ako keby vsetko vedel a vsetko poznal nie...


