Garboczan, silou mocou chces teraz diskusiu aby si zastrel fakt, ako sa Vojtek, a s nim i Ty sam prezentovali ako obycajni Obamovi zadkolezci. Vtedy si si to mal uvedomit , a nie teraz ked je uz atmosfera ina, a zo zadkolezectva upustaju po nastupe Trumpa i velky hraci Europy - teraz je uz neskoro. Vtedy si si Ty aj Tvoj Vojtek si mal rozmyslat: Obama uz koncil a tak pchat sa mu do zadku bolo len prejavom slabej previdavosti a slabeho zdraveho rozumu. Dost sme si spolu podiskutovali vtedy, ked si to Obamove taranie tak ohnivo obhajoval, uz sa k tomu viacej vracat nebudem. Taraj si na svoju obranu dalej co chces, ,lolo... Ti co si tu temu "Vojtek povedal...", najdu a pozru si tvoje prispevky v nej v tom June 2014, si urobia o tebe sami svoj obraz, nemusim ho robit vobec Ja...

