Na strane Sagana nielen fanúšikovia, ale i osobnosti: Hanebné rozhodnutie
A kde ze pisem ze som absolvoval skolu v Mikulasi? Ale bol som tam raz na dennom hlaseni u velitela skoly. Dovody som pisal inde. A este Lolo: ked si nepoznal pravu vojnu, v Zapadnom vojenskom okruhu, ale celu stravil uz po prevrate na Slovensku, teda leharni, tak radsej bud ticho...Ale smejem sa na tebe ako sa naparujes.." Rotmajstri nosili biele hviezdicky" Takze za tych 15 ci 17 rokov si to nedotiahol ani na praporcika, teda
zahradku? A to ty tu chces nieco hovorit? A tak sa zamotavas do tych svojich nezmyslov, ze uz si napamatas ako si tvrdil, ze si neskoncil ako velitel caty? Uz si napamatas, ci si pisal v .r. 2014? Nuz iste, ale zalov v archive, tam to najdes. A najdes tam aj to, co si akoze robil ked si isiel do civilu. Technik OPB ...., a aj tam sa ti nepacilo... Mal by si si pamatat, co tu pises, lebo potom sa zamotavas do svojich klamstiev, lolo...Inak o tom traktore sa snivalo asi Tebe potom co na ostrych strelbach na bigoskej strelnici, ste na nom trafili dvere...