Ved si v tanku nikdy nesedel. Basnis len tom co si o najnovsich novinkach sa docital v propagacnych casopisoch...Nerob uz zo seba takeho hlupaka, Lolo. A este mala otazka: Vari su tanky T90, T15 ci nebodaj americke Abrams vo vyzbroji nasej armady? Ked vravis, ze: "Dnesny velitel tanku"... Premysli si kym daco vytresnes... Ale vrat sa k teme lolko. A nebasni uz o niecom co s nou nema nic spolocne... Ci nebodaj ma Sagan ma na bicykli namontovane tankove priezory? Ked o nich basnis? Drz sa temy lolko... alebo paskuj si doma skolne strelivo...

