Opozícia má dostatok podpisov pod návrh na odvolanie Fica
Len demagogicky zahovaras. Odpovedaj radsej na otazku, co som dal Matogovi, ked sa on chce odpovedi zbabelo vyhnut. Inak ked tak sledujem diskusiu, tak tie"stupidne taraniny" su charakteristicke u diskuterov prave zo Sumracnej, co nemajuc argumenty, tak sa uchyluju k "stvavej politike" ktoru spominas. Namiesto toho, aby ste premyslali ako zachranit ten Vas Titanic pred potopenim, tak sa tu odbavujete jalovym ohovaranim a stvanim proti opozicii, ze sa odvazila zdvihnut hlavu. Nakoniec ved aj Titanic ktory si za svoje potopenie mohol sam, ked sa bezhlavo rutil k ladovcu, namiesto toho, aby sa mu vyhol, Tak aj ten Vas SMER, si za svoje potapanie moze sam. Ved kto mu kazal robit tie kotrmelce pred volbami? A kto mu kazal ist od jedneho preslapu k druhemu po nich? Na svoj svrab nemnozete Smeraci obvinovat nikoho - len seba. A ze biedne a zufale je to i z vasou politickou kulturou, preukazujete aj svojimi prispevkami tu na Debate. Tak ale cesta k zachrane SMERu nevedie...