Robert Fico ostáva premiérom, parlament ho neodvolal
Nuz,no... Ako som pisal uz v prispevku v pribuznej teme: Ak Fico prezije, bude to len Pyrhovo vitazstvo. Podobne ako to, o ktorom sam Pyrha povedal: Este jedno taketo vitazstvo a som zniceny... Cisla su predsa neuprosne : NRSR ma 150 poslancov. Koalicia aj s prebehlikmi 81 poslancov zbytok opozicia 69 vratane 14 poslancov LSNS. Kedze kolalicia bola pritomna cela, tak vysledky 70 za, 60 proti, znamena, ze sa z koalicie najmenej 11 poslancov hlasovania zdrzalo, teda skoro 12 percent. Rovnako opozicia ma 69 poslancov, 9 sa teda hlasovania zdrzalo. To je vitazstvo sudruhovia? Iste vitazstvo, ale Pyrhovo, za ktore byt hrdy, by som Vam velmi neradil byt.Jednota koalicie, a hlavne to, aku "silnu" oporu ma SMER vo svojich koalicnych partneroch sa ukazala. Dost jasne. Ak v dalsom pripadnom hlasovani dalsi dvaja poslanci koalicie zmenia nazor, tak sa slova Pyrhu naplnia : Este jedno take vitazstvo, a som zniceny...Vacsina poslancov LSNS sa nemusi zdrzat hlasovania, ako to spravili teraz...