Tragédiou opozície je . .. hrubá politická nezrelosť
Co povedat k blogu? V drvivej casti ma cudzinec pravdu. A k tej mensej, v ktorej pradu nema: Nie je pravda, ze citujem: "...ze hlavny predstavitelia patria bez vynimky - do prvej skupiny". Ta vynimka cudzinec tu je : Kotlebova strana. O tej skoro ani nepocut, nevyskakuje, len ticho pozoruje scenu. Ako opozicne contra koalicne, ci dokonca aj koalicne /zatial v naznakoch/ vyskakuju proti sebe navzajom. A vyckava trpezlivo na svoju prilezitost. Iste, ved co sa clecie, neutecie, a kde sa dvaja biju vitazi treti. A co je najsmutnejsie, aj predseda najsilnejsej strany uz straca nervy a znizuje sa k nadavaniu vulgarne novinarom. A po nom aj kolegovia tu na Debate grupujuci sa z jeho kosiara. Iste, ked moze vulgarne vyrazy pouzivat ich predseda, preco by aj oni nemohli svojim oponentom nadavat do tajtrlikov pocmaranych, debilov, ci magorov...Ospravedlnujem sa za pouzitie tychto vyrazov, ale len citujem co napisali Oni. Ak vsak je toto ta nova politicka kultura, tak panboh zaplat za taku...