Strašiak menom "Putin". ..
Nepovedal by som... Putin ako strasiak pre nasich praviciarov a novinarske prestitutky, uz ide do uzadia. Na scenu pre nasich praviciarov vychadza novy strasiak, ktoreho sa boja, a to viac, ze po tom vsetkom co ho ohovarali sa mu budu musiet volky - nevolky liskat a ubespecovat ho o svojej neochvejnej poslusnosti a podpore. Tento novy strasiak pre nasich modrich pravovernych, a predajne novinarske prestitutky sa vola : Donald Trump... Tak iste..., proobamovsky renegati a judasi, co ho do volieb ohovarali, naivne si mysliac, ze na miesto Obamu sa dostane ich favoritka Clintonova, uz dopredu ju kladuc na piedestal, ako keby na to miesto mala nespochybnitelny narok, sa citia teraz ako nasi normalizacni komunisti, ked namiesto Brezneva nastupil na post Gorbacov z jeho perestrojkou : zo skripanim zubov, ale z lubeznou tvarou navonok ubespecovat o svojej podpore... Tak aj nasi praviciari: Obamom hlasane pravdy sa stanu kacirstvom, a naopak doteraz zaznavane kacirstva, pravdami.