Putin a Erdogan sa zišli na prelomovej schôdzke v Petrohrade
Iste... Dosledok "mudrej a prezieravej" politiky pana prezidenta Obamu... Donald Trump, ak sa stane prezidentom, bude mat najmenej do polovice svojho mandatu co robit, a by napraval dosledky kotrmelcov modly nasich praviciarov, svojho predchodcu... Len na zamyslenie : Nie je to tak davno, co boli vztahy s Ruskom na takej "urovni", ze Turci zostrelili v Syrii rusku stihacku. A teraz obaja piloti sedia vo vysetrovacej vazbe... A telo mrtveho ruskeho pilota odovzdali ruskej strane zo vsetkymi vojenskymi poctami. Apropoo: je to prave Erdogan, co voci EU i USA drzi na ruke silne karty... USA spolu zo svojim poskokom Europskou komisiou, mozu akurat tak povedat : Vas ponizeny sluzobnik, pan Erdogan... Otazka na koniec: Muselo k tomu vsetkemu prist, keby prezident USA, jeho ministri a poradcovia boli na vyske pozadovanych uloh? A ked uz robil kotrmelce, keby ho tak slepo a poslusne Unia v nich nenasledovala? Domnievam sa ze nie. USA uz nie su to co boli, a bez svojich poskokov su uz pase...