V prvom kole tajného hlasovania v OSN sa Lajčák umiestnil v strede
Obrovska pocta pre Slovensko..., Mozem sa usmiat? Kandiduje, aj ked vie, se jeho sance su minimalne... Takto prave naopak, robi Slovensku ale i sebe samotnemu hambu. Slovensku preto, ze ukazuje, ze posle tam hocikoho, bez ohladu ci ma realnu sancu na uspech, sebe samotnemu, ze sa ukazuje ako karierista, ktory ide slepo po mastnom hrnci, ked sa nejaky zjavy na obzore - a prehra uz v prvom kole.. Ostatne sa divim aj Tvojej naivite... O vsetkom musi rozhodnut 5 stalych clenov BR jednomyselne. Ake ze sance ma Lajcak? Ze sa pcha do zadnej casti tela, ako pravy obracac kabatu Americanom, to este nie je vsetko...Je tu aj Cina a - Rusko...Pripada mi to ako nase hokejove muzstvo, co sa nedostane na majstovstvach ani zo zakladnej casti, ale novinarske prestitutky budu hovorit: Reprezentovali dobre, viac sme ani neocakavali...