Iste..., boli to len kuvicie hlasy predajnych novinarskych prestitutok a zapredancov Bruselu. Ale pre nasich zapredancov, je to nie prilis dobra sprava... Inu, keby Unia davala do popredia viac zaujmy vlastnych clenskych statov, ako otrocky ponizene, zaujmy svojho Tutora za morom, nespravala sa k vlastnym clenom tak autoritarsky, nemuselo k tomu vobec dojst... Briti zbadali, ze odchodom podstatne viac ziskaju, ako stratia, preto sa rozhodli tak, ako sa rozhodli.


