V 2. kole neoficiálnej voľby šéfa OSN uspel Guterres, Lajčák bol predposledný
Pisem nezmysly? V com? Vydaval sa za kovaneho komunistu? Podla toho co pisal v prihlaske za clena strany ano. Suhlasil s politikou KSC a spojenectvom zo ZSSR? Kedze poziadal o clenstvo a bol za clena KSC prijaty, tak ano. Noze si pozri stanovy KSC... Otocil sa po prevrate o l80 stupnov a je pre zmenu s neho praviciar a amerikanofil? Podla toho, ake prezentuje nazory, a ze hned po hrvavom puci, zivenom USA, utekal k pucistom, ci daco nepotrebuju, namiesto toho, aby tento puc uz len z pricipu legitimity odsudil, tak ano. Tak co tu este chces povedat? Ci si mu rodina, ze tak slabocharakternemu cloveku, chces robit advokata? A takehoto cloveka Slovenska republika navrhuje na post GT OSN? A nakoniec : Neviem stravit Lajcakovu kandidaturu... Nevidim dovod, aby som slepo ako poslusna ovecka podporoval kazdu hlupost. Ci ako volakedy drobny clovek na dedine : Pani na urade povedali..., tak to urcite musi byt urcite spravne. Pripadas mi presne tak...