A modri zacnu vyskakovat: vlada vyhadzuje l4 milionov nazdar boh... A to je pritom pre obcanov vlastnej krajiny. Ale to, ze na imigrantov z muslimskych krajin, ta ista vlada d do fondu dava 20 milionov, teda na uplne cudzich obcanov, uz im nevadi...Pritom bedzplatnymi listkami na vlak sa pomahaju zachovat aj pracovne miesta na zeleznici... A kolkoze pracovnych miest nasich obcanov sa pomoze zachovat, ked sa peniaze poslu do Turecka? Co na to odpoviete, nasi modri kolegovia tu na Debate?


