iste stary clanok..., odtedy sa aktualizoval, pravda? A bude sa pomaly aktualizovat dalej. Ale aby si nebasnil a neohanal sa clankami skrabakov, najdi si Web MO Mexika, stranku Ti prelozi Gogle, po com ich kompletne kupili oni. Mimochodom, ked uz tak bazirujes na cisla, tak suma 450 milionov nie je vycucana z prsta ale oznamila ju oficialne DSCA., Pricom nevylucuje, ze tato suma moze byt i vyssia. Najdi si teda jej Web, aby si tu potom nebasnil. Ci za obhajovanie tejto zlodejiny Ta platia, Garboczan? Alebo si az tak hlupo a slepo naivny vo svojej viere najlepsie je americkuo? Aj ked trojnasobne predrazene, oproti konkurencii? Nemal by si byt tak naivny...Jedna vec je taraniny nasej oficialnej propagandy, aby zdovodnila tuto zlodejinu, druha vec je realita, mily Garboczan. Pokial vlada neuverejni komplet celu zmluvu o nakupe aj z dodatkami, vzdy bude priestor pre spekulacie, pretoze v dnesnej informacnej dobe sa nieco trvale da utajit len velmi tazko...


