Vo vojne sankcií vedie Rusko
Kto na to najviac doplatil, je hospodarsky Europa, moralne vsak USA. Ich poskokovia /pardon spojenci/ v buducnosti budu daleko opatrnejsi v realizacii kazdej hluposti, ktoru budu od nich chciet USA. Kto vyhrava, jak moralne tak i hospodarsky je Rusko. Akoze vraj hlavnym cielom sankcii bolo prinutit Rusko, aby sa vzdalo Krymu. Stalo sa tak? Nie. Krym je sucastou Ruskej federacie. Zasoby ropy vrhnute na trh s cielom umelo znizit jej cenu, s cielom destabilizovat Rusko, ako sa zda uz minaju, cena ropy zacina rast. A spolu s nou zlepsovat financna situacia Ruska. a jeho sila. Otrasy skor badat v Europe, ako dosledok politiky poslusneho sluhu USA tamojsich vlad. Stara pravda hovori, ze nie je dobre stavat kartu na skapinajuceho kona. V danom pripade Obamovej adminitrativy. Krajiny Europskej unie sa o tom presvedcili v praxi...