Na Slovensku silnie proruska propaganda... To ma byt ako co? Plac novinarskych prestitutok nad vlastnou neschopnostou? Ved predsa proamericku a prozapadnu propagandu u nas ONI vedu uz roky. A odrazu lala: ta proruska je silnejsia, uspesnejsia a rastie, aj napriek tomu, ze nase media su takmer vsetky ovladane zapadnymi peniazmi Pravda je skor taka, ze aj konzument tychto propagand je uz vyspelejsi a dokaze odlisit zrno od pliev. Taranie v duchu: It is best to America, ked na vlastne oci a usi moze vidiet a pocut z dalsich medii kotrmelce americkej zahranicnej politiky a a na vlastnej kozi citit dosledky z nich. Napokon aj vo vlastnych Statoch to dokazuje fakt, ze Obamova Demoktaticka strana prehrala vo volbach do Kongresu aj v statoch, ktore boli Obamovou bastou , u nas je zase vzostup Kotlebovej strany. Aj ked podla dymovej clony vypustanej novinarskymi prestitutkami to bolo "jej sirenim rasovej nenavisti", v skutocnosti protestom obcanov proti politike uskotocnovanou vladnou elitou.


