To sa ti podarilo. Tiež občas strielam na husi a počkám, ktorá zagága.
To sa ti podarilo. Tiež občas strielam na husi a počkám, ktorá zagága.
Dostávaš ma do dobrej nálady a to si asi nechcel. Napíš ešte nejakú hlúposť.
Len taká poznámka. Ten trkvas Trudeau musí mať úžasný zrak, keď je schopný dovidieť z Ottawy až do Teheránu.
Ak si to nepochopil, čomu sa nemožno čudovať, on mal na mysli systém S400. To je trochu iná opera, než tie tvoje tory a buky.
To ešte uvidíme, či pristúpi, alebo nepristúpi. Každopádne Írán o to požiadal a to bolo veĺmi múdre.
Veď ten Írán to práve chce. Vec sa musí najprv vyšetriť a až po tom niekoho obviňovať, a nie naopak, jak sa stalo v posledním čase zvykom.
Z kterého ústavu si utiekol ?
Keď tomu veríš, tak musíš byť veĺmi jednoduchý člověk.
To je od Íránu veĺmi rozumný ťah.
Obviňovať niekoho len tak bez dokazov preto, lebo sa to hodí, to už tu párkrát bolo.
Takže ešte raz. Kto koho porazil ?
Milí prestitúti, ste jednoducho úžasní !
Keďže to tvrdia Ukri, tak to musí byť pravda.
Ale je. Od jazer na severe až po Ohňovú zem. Čo je ? Chýbal si často na hodinách dejepisu ?
Akou Amerikou ? Veď to je celý kontinent, navyše sakumprásk ukradnutý.
Je to rieka v Afrike. Ty si to nevedel ?
To je normálne. Je to dané, mimo iné, tím, že Slováci vystupovali po väčšinu svojej histórie v "cudzích " dresoch, s výjimkou rokov 1939 až 1945 (keby neexistoval Slovenský štát, tak by SNP nebolo "pripísané" Slovákom) a od 1.1. 1993 po súčasnost. Inak povedané, kto nemá na mape svoj dres, nemože si robiť reklamu, resp. je odsúdený robiť ju niekomu inému a nie sebe.
Vážne ? A zkúsil si to ? Ja na príklad viem, kde sa nachádza Írán (Perzia) a počítam, že Ribkin, Pantau a mnohí ďalší takisto ...
Keby to ten "mudrc" priznal, tak by vlastne hanobil národ svoj.
Odporúčame