Amíci robia všetko pre to, aby proti sebe postupne postavili celý svet. No, a darí sa im.
Amíci robia všetko pre to, aby proti sebe postupne postavili celý svet. No, a darí sa im.
Je to drahá sranda, zvlášť keď slúžia cudzím zájmom.
Akurát si budú nacvičovať predpísané kývanie hlavou.
Vrchným velitelom je prezident (ka). Otázkou je, kto zo seba robí hlupáka ...
Ty si to vieš predstaviť, že by tá osoba o niečom takom rozhodla, bez požehnania našich vrelomilovaných spojencov ???
Tak čo ? Pobeží Pellegrini vyžiadať si súhlas na ušácku ambasádu, aby mohol poslať to éro do Iraku, alebo nepobeží ? A ak pobeží, dostane ho ?
Je tam maličký rozdiel. Tí Talibanci to robili (ak to vobec robili) na vlastním území, zatiaĺ čo Amíci ničia územia, ktoré im nepatria.
Na "príspěvky" tohoto druhu vobec nereaguj.
Očakávaš zbytočne. Za prvé je nesvojprávna (čo jej neporadia bábkovodiči, tak to neurobí), a za druhé Slovensko oficiálne stoji na strane amerických vrahov, kdeže je v NATO.
Jedine ten tú vraždu odsuzuje, kto nemá na krku americký obojek.
Ložisko plynu sa vyčerpáva ??? Preboha, ktoré ? To by si mal na to tých Rusov upozorniť. Na čo potom postavili NS, chcú dostavať NS2, Turkey stream a hlavne Silu Severu ? Samozrejme, že ten Gazprom má v pláne ešte ďalši projekty...
Opäť idiotský názov článku. Na to si ale člověk musí zvyknúť.
Neležia Irán, Irak, Sýria atď na "americkej" rope ? Tím by sa všetko vysvetlilo.
Kedy Peršani zabíjali v Rusku ? Hoď tam nejaký letopočet.
Ten ??? Ten určite nie.
Iracký premiér to odsúdil a USA vyzýva svojich občanov, aby zmizli z Iraku. Tak toto nevyzerá dobre.
Čiste teoreticky Írán napadnutý nebol. Útok bol vedený na šíitských potentátov fungujúcich v Iraku. Ide o to, ako sa k celej veci postaví Irak, resp. tí, čo tam šéfujú, ak tam vobec niekto šéfuje. Každopádne tento americký útok nezostane bez odozvy.
Ja by som ich od seba neoddeloval.
To by urobili presne to, o čo Amíkom ide.
Ak ide Amíkom o to, aby mali na svete čím ďalej, tím viac nepriateĺov, tak sa im to darí.
Odporúčame