Za prvé, nejdú po Rusoch a za druhé, S 400 kúpili preto, lebo je to špičkové zariaenie.
Za prvé, nejdú po Rusoch a za druhé, S 400 kúpili preto, lebo je to špičkové zariaenie.
Keby to bola pravda, nedovolili by prísun ruského plynu na vlastné územie.
Poznámka : Nie že by nechceli plyn, ale to NAHRADIŤ je nereálne.
To v žiadnom prípade. Vspomeň si na Turkeystream.
Všetko zlé je na niečo dobré. Aspoň vedia, akí sú slabí. Keď sa takto bude pracovať s mládežou, tak to bude len horšie.
Na nejaké "moslimstvo" by som moc nevsádzal. Pozri sa, koĺko vojen bolo medzi kresťanmi (nezabiješ). Okrem toho Arabi a Turci sa moc "nemusia". Ide o to, čo tí Turci tam vlasne chcú dokázať, presnejšie, pre seba získať.
Uvidíme, či sa Turci budú chcieť v konečnom dosledku s Haftarom dohodnúť (ropa), alebo proti nemu bojovať.
Do akého paktu patrí Turecko, blbečku ?
Normálny člověk to chápe a tím menej normálnym to nemá cenu vysvetlovať. Tí budú klamať stále.
Napolenovi hoši poriadnu ruskú zimu nezažili. Roku 1812 bola totiž mimoriadne mierna. To Napoleon rozšíril tú fámu o hroznej zime. Naopak Nemci hroznú zimu zažili pod Moskvou (-35 až -40) a vbitve u Stalingradu. Kurská bitka ale bola v lete.
Porovnaj si Mongolsko (jeho význam), prípadne Tatarskú autonomnú republiku, ktorá je súčasťou RF, s Ruskou federáciou. Mimochodom, mám dojem, že to bol Kutuzov, ktorý vyhnal Napoleona z Ruska a ruský cár Alexander na čele koaličných vojsk došiel na bielom koni do Paríža. No a ako dopadol Hitler, to hádam vieš.
Zrejme si Putina nepočul hovoriť. Ten nemá vo zvyku niečo hovoriť "potichúčky". A hlavne, nemá na to dovod. Doporučujem ti pozrieť si akýkolvek rozhovor s ním, alebo akúkoĺvek tlačovú konferenciu. PS : Aký svet to vidí inak ? Preboha, hádam nie ten superdemokraticý, tj. Amíci + cvičení ratlíci ...
Rusko nie je vo vojne s Ukrajinou. Máš ešte niečo ?
Zabudol si ale vtipne dodať, že nakoniec im všetkým dali na papulu.
Máš vobec predstavu, kam a komu firma Gasprom plyn dodáva ?
Vedel som, že na to niekto skočí, ale netušil som, že to budeš ty. Máš bod. Nie je to tak dávno, ked tu niekto písal, ale ty si to nebol, že Gasprom vlastne Rusom ani nepatrí. Som rád, že si mi potvrdil opak.
Je to akciovka, kde 51% kontroluje štát, 49% vlastnia súkromé firmy.
Nechaj ho ! Jemu osud ruského národa tak leží na srdci, že už ani nevie, čo píše.
Táto akciovka má rozohraných ešte kopu ďalších vecí, mimo iné "Turkeystream, na ktorý som zabudol.
Odporúčame