Aspoň v Rakúsku ju mali radi.
Aspoň v Rakúsku ju mali radi.
Nemá rad práce.
Tak už sú dvaja Maďarovia.
Jednak je tam takmer a jednak to robí každá opozícia.
Kumpania ako kumpania. Žiadny rozdiel.
Nie je nič prekvapujúce na tom, že existuje takýto sudca .Prekvapujúce však je, že ho ľudia volia.
Problém KDH je v tom, že ich témy málokoho zaujímajú.
V skutočnosti sú politika a šport úzko prepojené.
Neverím,že by to tak povedala.
Bože môj ten Kamenicky toho natáral až až. Je a iný zdroj?
Vynikajuci futbalista to ostane bieda.
No americkom kontinente ešte európske mužstvo nezvíťazilo. Ale je predsa rozdiel, USA nie je latinská Amerika.
To nič nemení na tom, že tam tie drogy boli.
To môže povedať každý u koho drogy našli
Aký podraz? Mali ho nechať odniesť drogy? Ej Vy beťár.
Na Vás by sa to aj dalo realizovať.
Tí ostatní nemôžu byť takto preverovaní? Len Ficovi ? Aké jednoduché .Nehovoriac o tom, že pred voľbami sem Fico nejakých migrantov aj doniesol, keď mu chýbali.
Post veľvyslanca dostal pravdepodobne práve za niektoré "správne rozsudky" . A to, že niekto drogy narafičil môže povedať každý, u koho ich našli. A hovorí sa aj o nejakých zbraniach.
Aj Vy sám o sebe ste veľký omyl. Ale prírody.
Odporúčame