Čo je to za holywodsku hviezdu čo nevládze platiť potraviny.
Čo je to za holywodsku hviezdu čo nevládze platiť potraviny.
Keďže jeho vzťahy v Bruseli boli viacej ako napäté, tak tam bude ťažko.
Tá by tam nevyliezla.
Tiež som to raz videl .Ale po zostupe z extrémne ťažkého štítu sa to ešte dá pochopiť. Napokon ženy chcú pekne voňať.
Tak voľby dopadli ako dopadli. Keďže Rusi podporovali obidva strany konfliktu to vlastne až tak neprekvapuje. Tvrdenie o tých Arméncov by si vyžadovalo nejakú podrobnejšiu analýzu. Ale porušil prezident platné zákony alebo ich neporušil? Volili by oni ináč, to nevieme. Napokon aj u nás sú veľké problémy alebo aspoň boli s dvojitým občianstvom. Ak áno , prečo to opozícia nedá na súd? Ináč aj naša vláda robí všetko možné a aj nemožné , aby zo zahraničia nevolili ,keďže sa jej nepáči ako volia.
To ste Vy. Ale bežní smrteľníci to spravia aj v obyvačke, napokon prečo nie?
Samozrejme. Nenabita zbraň je však iba tvdenie. Kopa údajne nenabitých zbraní už vystrelila.
Ale neprednášali ste. A vyprodukovali ste tam hlavne jedného Blahu.
V tomto prípade ani jedna strana nemá čisté ruky.Blg je celkom jednostranný.
V porovnaní s pani Śimečkovou kauza nepomerne väčšia, záujem na Pravde nižší.
Vôbec to nie haluz ale celkom možné. .Na nás vystrelili raz pri prezentácii zbrane.
Hovorí sa tu naozaj len o neziskovkách ?
Vy ste len na dôchodcovskom úložišti v SAV. V žiadnej aktívnej firme kde treba makať už sedemdesiatnikov nenechajú. Tam by ste sa naučili čo je život.
Nič som o rozvode nepísal. Keďže nebola vydatá, nemôže sa rozviesť. To dá rozum.
Takže máte len milenky a ste teda promiskuitný.
Odporúčame