Hm! Žid s hákovým krížim na čele. Ale napokon aj cenisan bol už všeličím. On je najskôr taký slovenský banderovec.
Hm! Žid s hákovým krížim na čele. Ale napokon aj cenisan bol už všeličím. On je najskôr taký slovenský banderovec.
Lenže ak je to tak, mal by povedať, aj štruktúre .Neodchádzajú mladí a neprichádzajú dôchodcovia.
A kto zamestnaval mladého Fica?
Takže odmeny z našich peňazí.
U nás mnohí keby im Fico zobral majetok by od šťastia vzdychali. Taká česť.
Môj pohľad je absolútne správny. Pokiaľ ma fungovať manželstvo , musia to povedať obidvaja. Jeden nestačí. Aj Orban behal zo všelijakými kravatami a mapami hymnami a slovenská diplomacia sa hrala na mŕtvého chrobáka .Situácia sa teraz znormalizuje, predtým to bol falošné priateľstvo.
Slovo Uhorsko okrem Slovenska a Česka nepozná žiadny iný jazyk. Niektoré veci treba hodnotiť v kontexe doby.
Pokiaľ ide o postavenie maďarskej menšiny, treba sa aj spýtať , čo si o tom myslí ona. To, že si pán Slota mysli ,že je jej dobre dobre tak to nestačí. Pokiaľ ide o Magyara nezmenilo sa nič. To isté sa dialo aj za Orbána, len to slovenská strana ignorovala.
Veru "blýži".
Čo je to za holywodsku hviezdu čo nevládze platiť potraviny.
Keďže jeho vzťahy v Bruseli boli viacej ako napäté, tak tam bude ťažko.
Tá by tam nevyliezla.
Tiež som to raz videl .Ale po zostupe z extrémne ťažkého štítu sa to ešte dá pochopiť. Napokon ženy chcú pekne voňať.
Odporúčame