Možno by ma zaujímalo kto u nás konkrétne predstavuje tu ideológiu LBI. Pýtal som sa mnohých a odpoveď iba mlčanie. Dodnes neviem, o čo sa vlastne jedná. Dobre viete, že náš prezident gay nie je. Veď sám to povedal. Ale teraz vážne, je živou ukážkou pokrytectva slovenskej spoločnosti. Cez deň tak a v noci zase inak. Samozrejme, aj gayovia si hľadajú kontakty. Vcelku sa oni poznajú ale občas sa seknú. A keby ste už chceli vidieť nejaké tie živé lesby, tak v Bratislave taký podnik je. Ale určite ste už také viacej stretli, možno práve tá sexbomba od susedov.

