Tým Slovenskom by som sa pán Mikloško nechválil. Nebol to štát na ktorý by som mohol byť hrdý. Síce existoval ale skôr z milosti iných. Ani organizácia ,ktorej ste členom resp.prívržencom sa za to obdobie nemá čím chváliť. Práve naopak. A nezabudli ste si zase rypnúť do Fera, ktorému teda veľa vďačíte. Spomínaný Clementis mal spolu s istým G.H leví podiel na represáliách proti katolickej cirkvi po roku 1948. Len aby ste to vedeli. Ináč prajem rodine všetko najlepšie.


