50 rokov som myslel konkrétne slovenský národ .Po tom všetkom čo sa stalo, neverím, že Ukrajinci a Rusi budú jeden národ. A ani neboli, už od vzniku ZSSR sú tam problémy. Rusi síce do nich búšia, ale nič sa nevyriešilo.. Neviem, koľko ľudí čítalo vo svete Štúrovo dielo, no pochybujem, že ich počet stal za zmienku. Slováci sa k tomu dostali až o vyše 100 rokov. Aj pre komunistov to bolo priveľa. Možno je to tak lepšie. Pokiaľ ide o Vás, len si snívajte svoj sen. Náboženské presvedčenie je každého osobná vec ,ale oproti pravoslavnému je ta naša cirkev v podstate neškodná a liberálna.. A tie ich ceremónie. Raz som tam bol a nemalo to konca kraja.


