Nezdá sa mi že by riešením bolo to, že niekto odniekiaľ príde. Všetky pracovné miesta sa tvoria v tesnej blízkosti Bratislavy, už tam skutočne nemá kto pracovať. Riešiť nové sestry a nové automobilky tým, že niekto pricestuje, to je nenormálne. A hlavne - nefunguje to.


