Ako hovoria Tebe v seregu? :)))
Ako hovoria Tebe v seregu? :)))
A Zelenskij,asi tiez nie :)))
Zase kus pravdy +++
A bude SNP v BB :)))
Uz som sa zlakol,ze napises aj Mr Trump :)))
Dohody su NATO,aby sa porusovali,necitas Mr Trumpa?
Ja im prajem aj vojska z Danska,co chceli poslat na Gronsko :)))
Nie viacej,ako tapsa Captava :)))
Mr Trump ide SMERom na Irak,jeho uz Okrajina a Zelenskij nezaujima :)))
Madarsko a Slovensko by malo prestat pomahat Okrajine a zatvorit hranice!!!
Ze sa sudruh nenaucil madarsky a byva v Komarom? :)))
Oni su tam doma,ako lahko Vas je nasjat v kaviarni :)))
Bolo by nacase,aby Mr.Musk a Trump odstavili internet na Okrajine a hned bude MIER!!!
Hadam si len nechcel,aby sa pan Orban obratil na Bideta? :)))
Tak uz nie Mr Trump?
Len neviem ci Zelenskemu nieco nenaleje jeho polovicka do caju a Trump s Putinom si rozdelia Ukrajinu!!!!
To caka Teba :)))
Okrajina,to je kde? :)))
Vlastna skusenost? :)))))
Odporúčame