Ja som spokojny,mne zaraba do keseni :)))
Ja som spokojny,mne zaraba do keseni :)))
Skoro som sa zgrcal :(
V Presove este jazdite na stajrakoch :)))
On je profesional zandar Valdis z Hlohovca,on to myslel vazne +
Presne tak !!!
Moze sa ist ohriat do B kaviarne pri Dunaji :)))+
Ako Vies ????
Zatial na Trumpovi zarabam,asi sa otocim na Cinu :)))+
V Kosicoch mrzne :)))+
Lestis gulomet a pojdes na Okrajinu Jano baca?
Nehladas Ty robotu u Zelenskij?
Captavej dceruska sa tam nedostane,je uz stara :)))
Teba este nedal do ignore zvolencan jano baca? :)))+
Ukrajinci neplatia,vyleti z obchodu a ochranka sa na nich vykasle,asi tak.
Tiez platis falosnymi bankovkami,alebo ukradnutou kartou?
Vidis a mne to donesu az domov,ked nakupim viacej ako za $50
Ja tie pokladne zboznujem,pridem a hned taham domov a vyberam si kto stoji v rade,hlavne tetky s kuponami,na porazenie.
Boze uchovaj,nemam to za potreby,len si robim srandu.
Odporúčame