Klasická primitívna o-LAJNACKA odpoveď o ničom :)))))))))))))
Klasická primitívna o-LAJNACKA odpoveď o ničom :)))))))))))))
Zajtra je nedela,Zaax ide napiect makovnik a poposielat na Ukrajinu :))))))))))))))))
Len pracuj,aspon sa Ti to v gebuli vycisti :)))))))))))))
Zaax,Ty by si bol dobry vyprazdnovat Bidetovi plastikovy sacok po vernej rozpravke :)))))))))))))))))))))
Zaax ide robit indiana na Ukrajinu,banderovci ho nechcu :))))))))))))
- Nielen slovo, ale aj železo má svoju váhu, - povedal bezdomovec Zaax z Petrzalky a predal ďalší príklop z kanála.
Gogo,mozem Ti akurat povedat jedno,ze nie som Tvoj sused v seregu :)))))))))))))))))))))))))
- Počula si, Marka, že od prvého ide všetko hore?
- To je dobre, Dorka, aspoň nemusím ísť so svojím starým Zaaxom k sexuológovi.
Praca,co to je.Som rad ze pracujes na moj pipik :)))))))))))))))
Ty vieš, ako ste štbáci fungovali? :)))))))))))))))))))))
Štbáci boli zločinci a treba im zobrať výsluhové dôchodky. Súhlasíš, alebo práve ty si štbák?
. „Slováci od roku 1993 nepochopili, čo znamená členstvo v NATO." (Magda Vášáryová, politička, herečka
nepiuzivas :))))))))))))))))))))))si Ty ale hlupe dieta :)))))))))))))))
Jedno Viem iste,ze Putin nemoze za to,ze si hlupak :)))))))))))))))
„Utečenec, ktorý príde do Talianska, je aj našim utečencom." (Andrej Kiska, prezident)
Prepol si sa,aby Vas bolo akoze viacej? :)))))))))))))))))
Nie,Ty si vnuk ukrajinskeho Banderu :))))))))))))))
. „Jediný anjel, ktorý tu je, je Andrej Kiska." (Juraj Kemka, herec)
Odporúčame