Ona mne na pohreb nepojde,preco by som Ja mal ist na jej kar?
Ona mne na pohreb nepojde,preco by som Ja mal ist na jej kar?
- Včera som bol s tvojou manželkou .
Hovorí Chewbacca jjhc
- Rozprával som jej vtip. Tak sa smiala, že skoro spadla z postele.
Opytaj sa plesateho Noda :))))))))))))
Bolestiva pre koho?
Ked pojde sediet na 20 rokov,da na pol zrde Martovic zastavu dole?
Keby som si mal vybrat prechadzku s mojim psom,alebo ist na kar tej starene,tak radsej tu prechadzku.
Nach skusia odvolat blazna z Trnavy,potom tomu uverim.
To teraz sem budu davat kazdy den o tej starene na Pravde?Ako ona konkretne pomohla Slovensku?
Ked si budu robit minutu ticha na ostrovoch,tak to mam u (+),ale preco v EU?
Raz darmo,je to burgondia ten Repovic z Velkeho Krtisa,ani madar,ani slovak.
Alkoholik Hoger hadam len da ludom statny sviatok!!!
Takáto podraz
Madaron sa v Tebe nezaprie :)))))))))))
Čaputová: Príklad a inšpirácia pre nás všetkých
.
To mame teraz pomriet?
Hadam len pozvu Jaternicu na kar aj s alkoholikom Hogerom :))))))))))
Udavac Teth uz isto naplnil vanu slzami :))))))))))))))))
Odporúčame