Hamran je odpad z Komarna,este nieco o-LAJNA?
Hamran je odpad z Komarna,este nieco o-LAJNA?
Do mopeda? :)))))))))))))))
Nedaleko seregu z Podskalky :))))))))))))))))))))))))))
Niekedy sa sám seba pýtam hovori Zelerns-kyj, kto sme, odkiaľ sme prišli, kam smerujeme, aký zmysel má vôbec ľudská existencia. Potom si snupnem odpoveď a zas je dobre...
Treba aby Zeleny dostal vycestovaciu dolozku do Trnavy ku blaznovi,ve dvou jse to lepe tahne :))))))))))))))))))))))))))
Ty nepreplavas ani Dunaj :))))))))))))))))
A budu chytat ryby na Dunaji :))))))))))))))))
Preskupia sa do Rakuska a Ciech :))))))))))))))),tak toto moze napisat iba niekto z o-LAJNA :)))))))))))
Myslis ze mu to Zeleny schvali? :)))))))
Koho uz dneska zaujima Navolnyj :))))))))))
Na vojne príde ukrajinsky veliteľ pred svojich vojakov a pýta sa ich:
- Vie tu z vás niekto hrať na heligón?
Prihlásili sa štyria. A veliteľ na to:
- Výborne, nafúkate člny.
Covid sa rozsiril aj v Braaaaaaatislave.
Len ci nebude v greckom stanku predavat turkom Jaternice.
Nebude to panicka Tedova? :))))))
To su tie co im poslal maly plesaty s plochymi nohami +++
Najskvor musia prestat pit Hogerovu vodku :)+++
Bude rad,ked vytlaci zlty jacmen :)))))))))))))))))))
- Čo treba urobiť na ukrajine, aby po svadobnej noci zostala posteľná plachta čistá?
- Treba si umyť nohy.
Poradca vyvija tlaky na zachode :)))))))))
A Ty si sa zrazil z tavou v starom meste :))))))))))))
Odporúčame