Uz chyba iba kralovnej proteza :))))))))))))))))))
Uz chyba iba kralovnej proteza :))))))))))))))))))
To ona mysli na svoje okoli,sudruh Stryzenec alias Figel,ten co jej napise,to pusti do eteru.
Tomu na tej fotke z Komarna,nic dobre z oci nehladi!!!
Moja stara mati 95 a muz jej zomrel na rakovinu ked mal 59.
Nebudes Ty rodina Masaznikova? :))))))))
Doporucujem lietajuci kobercek :))))))))))))+++
Dve susedy ohovárajú staru Kyskovu:
- Neverili by ste, aká je to neporiadna gazdiná!
- Nevravte, ako to viete?
- Koľkokrát si idem k nej niečo požičať, nikdy to nemá!
Nechcu v UK nahradnicku na buducu kralovnu,jedna ma napadla a Slovensko by si vydychlo :)))))))))))))
Ona ma energiu iba pre Jaternicu +++
No ona uz asi nepojde na dalsie OH :)))))))))))))))))))))) hadam si uzila dost,treba sa aj pobrat.
„Celá krajina je hlboko znepokojená touto správou,“
A u nas v Bronxe ani slova o nej nepadlo.
T^ebe by pristalo sa dat ostrihat dohola,ako policajti na sudoch :))))))))))))))
"Tak prezradíte nám konečne meno svojho komplica sudruzka Anysta?" - pýta sa sudca obžalovanej nany.
"Nie. Predsa by som nepráskol vlastného brata!"
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))++ to bolo dobre hned mam lepsiu naladu,vonku prsi a nemozem ist chytat ryby :(
Ale si mu zavrel hubu :)))))))))))+++
Odporúčame