V Rusku maju prezidentku?
- Zandar Valdis, povedzte nejakú veselú príhodu!
- No tak to sa nám raz stratila žena a išli sme ju hľadať desiati. A keď sme ju našli, tak sme ju všetci vytr.tkali.
- No tak zandar Valdis, povedal som veselú...
- No dobre, to sa nám raz stratila jedna ovca na salasi bacovi a išli sme ju hľadať desiati. A keď sme ju našli, tak sme ju všetci vytr.tkali.
- Zandar Valdis, ale veď toto vôbec nie je veselé, tak dajte nejakú smutnú!
- Tak to som sa raz stratil ja a išli ma hľadať desiati...
Zandar Valdis mal kalapas daleko na nose,tak nevidel +++
Vyzera na tej fotke,ako keby kazdy den v Prahe jedol pejska na omacke :))))))))))))))))
Ako Vies,bol si tam Mirius,alebo si poslal staru na nakupy?
Ja som tiez za trest smrti,ze ho tak Zeman nevie vytiahnut z basy sa cudujem +++
jeden cas dokonca predsedu ZO KSS pri Vydavatelstve Slovensky spisovatel. Feldek dokonca napisal oslavnu basen na Brezneva, ktory do ceskoslovenska poslal tanky...
Ten Tvoj najmensi narod sa moze podakovat drogistovi Zelenemu :)))))))))))
Povedal kto,sedlak z Petrzalky Mirius? :))))))))))
Chudence tie jeho deti sa musia hanbit za takehoto magora.
Jezis to je ale magor ten blazon z Trnavy!!!
Radost Ta je citat ferro,prajem Ti prijemny den.
Ja ocakavam ze ufujazdi spolocne z blaznom aj Captava.
Myslis sudruha Strizeneho alias Figel? :))))))))))))
To bude tym ze mu dosla Hogerova vodka a pije vodu z Dunaja :)))))))))))+++
Utecencov z Braaaaaatislavy :))))))))))))
Odporúčame