Presne tak!!!+++
Presne tak!!!+++
Nevieta ci aj banderovci budu hrat hokej?
Keby som sem dal fotku Zanetky,tak sa polovica Pravdy zgrcia :)))
Nedavaj mu take tazke otazky :)))+
Ty si proste onuca Zenskeho :)))
Ludia maju skin cancer,ale Ty mas brain cancer okrajinec :)))
Priznaj farbu,ze pracujes na okrajinskej ambasade!
Putin je uz taky frajer,ze posiela kriminalnikov z Okrajiny domov,aby mal co do mlynceka,smutne,ale je to tak!
Zapchal si mu hubu okrajincovi +
Bude sa vyhovarat,ze mu vyschol atrament +
Si kazdemu na smiech.
Pokial Donbas nebude patrit Rusku,ziadna dohoda nebude podpisana!!!
Ukrajinci sa ho potichucky zbavia a Ola mu ani na funus nepride.
Lipsieczs si uz riadi doma sam,zena mu ufujazdila :)))
Odporúčame