Ze Viem o koho sa jedna,tak ten pan z Race je poriadne streleny +
Ze Viem o koho sa jedna,tak ten pan z Race je poriadne streleny +
Ty sa sexualne prejavis,ked sa zj.bes na bicykli pri Vahu :)))
Vidis a Slefkovkij prisiel do Kanady z Luniku IX :)))
Mate vo vybere na OH nejakeho ze seregu? :)))
Ma jedine stastie,ze nanho drie mlady rus,uvidime na OH,osobne mu prajem.
Stavim sa,ze si si v zivote nekupil ani raketu :)))
No vidis a Sinner stratil s Djokovicom :)))
Nikdy som nebol za tetovanie,dnes to ma uz pomaly kazde desat rocne decko,co uz :(
Cintula v base si ide vytetovat Semecku :)))
Najviac ju hnoja okrajinci a nach sa podakuju Zelenskemu :)))
Rusi postupujú vo viacerých smeroch, infiltrujú sa do centier kľúčových miest.
.
...a co ich maju cakat okrajincov za dedinou?
Tak Zelenskij sa ho isto nedozije :)))
..a prečo sa nevenuješ kibucu Lano baca? :)))
Ti napise:...a čo tvoj kibuc ? :)))
Lano baca,to Ti prezradila medialna sova? :)))
Rusko vyvíja satelitnú sieť „Rassvet“, ktorá pozostáva zo satelitov „Zorkiy“ a je spravovaná úradom Bureau 1440. Má slúžiť ako domáca alternatíva k systému Starlink spoločnosti SpaceX so zameraním na vojenské účely. Výroba sa začne v roku 2026 s cieľom vyrobiť do roku 2027 viac ako 300 satelitov na zlepšenie komunikácie na bojisku.
Vidim Lano baca,ze pises z hladu :)))
Zato Ty si sa zandar Valdis našiel v Kysuckom Lieskovci :)))
Zandar Valdis,SUHLAS Lano baca :)))
Odporúčame