Dobre si to pamatas,skoro som na to zabudol,na jeho svagrinu :)))+++
Dobre si to pamatas,skoro som na to zabudol,na jeho svagrinu :)))+++
Pomaha Ti aj Zanetka? :)))
Ma pokriveny charakter a prsty tiez,uz len pipikom :)))+
Nevypytuj sa furt ako tela!
Neni pomoci +
To je nasa mesina,opytaj sa Kureja v seregu :)))
Ma zhnite barly,skekesil by sa :)))+
Tak si poplac :)))
Vyznas sa okrajinec a kto vyhrava nam prezrad :)))
Myslis banderovcov?
Mas demenciu,ze sa tolko opakujes Lano baca?
Lano baca,Vies ako dobre by Ti tam bolo a A-2 by Ti varil borsch :)))
Pisat Lano baca Vies,len ci aj citat :)))
To aj v rodine sa takto bavite okrajinec? :)))
Uz aj Lano baca ma viacej rozumu,ako Ty okrajinec :)))
Dobré správy z Donbasu. Kľúčové výšiny v Myrnohrade a Pokrovsku padli do rúk Rusov
Odporúčame