Ty si tam bol? :)))
Ty si tam bol? :)))
Ty plavas proti prudu,nestojim za Tvoju odpoved :)))
Teodor Spacek z Prahy poradca Captavej vedel po rusky?
Za chvilu je po vojne :)))
Dobre si to pamatas,skoro som na to zabudol,na jeho svagrinu :)))+++
Pomaha Ti aj Zanetka? :)))
Ma pokriveny charakter a prsty tiez,uz len pipikom :)))+
Nevypytuj sa furt ako tela!
Neni pomoci +
To je nasa mesina,opytaj sa Kureja v seregu :)))
Ma zhnite barly,skekesil by sa :)))+
Tak si poplac :)))
Vyznas sa okrajinec a kto vyhrava nam prezrad :)))
Myslis banderovcov?
Mas demenciu,ze sa tolko opakujes Lano baca?
Lano baca,Vies ako dobre by Ti tam bolo a A-2 by Ti varil borsch :)))
Odporúčame