Vyzera to tak,ze bude tretia svetova zase v EU,pochybujem ze Trump podpise novu zmluvu.
Vyzera to tak,ze bude tretia svetova zase v EU,pochybujem ze Trump podpise novu zmluvu.
Taiwanci nepanikária, vojakov však majú menej ako Čína
.
Taiwanci dopadnu horsie ako okrajinci!!!
Nepokradnes.
Nezosmilnis :)))
Tak,tak,smrdi ako fazulova polievka v auguste na balkone :)))
Lano baca,Ty sa tam nedostanes :)))
Pockam si na OH a uz som prestal kukat Montreal.
Ved je ze seregu,co sa cudujes +
Ze Viem o koho sa jedna,tak ten pan z Race je poriadne streleny +
Ty sa sexualne prejavis,ked sa zj.bes na bicykli pri Vahu :)))
Vidis a Slefkovkij prisiel do Kanady z Luniku IX :)))
Mate vo vybere na OH nejakeho ze seregu? :)))
Ma jedine stastie,ze nanho drie mlady rus,uvidime na OH,osobne mu prajem.
Stavim sa,ze si si v zivote nekupil ani raketu :)))
No vidis a Sinner stratil s Djokovicom :)))
Odporúčame