som ona, a používam - na rozdiel od Teba - jeden jediný nick.....tak prestaň vypisovať bludy
som ona, a používam - na rozdiel od Teba - jeden jediný nick.....tak prestaň vypisovať bludy
hmm.....plávať v mori a vypisovať.... :-))))
nad Tebou vypisuje " hovädzina ", ktorá týmto drístom v článku verí :-))))
Vážená redakcia Pravdy, aké porušenie spôsobili príspevky, keď iba oznámili, že tento článok je prevzatý ? Hodnovernosť údajov v pôvodnom ukrajinskom ozname nie je možné overiť....
Čítate vôbec to čo mažete ? Alebo sa to deje automaticky po nahlásení zo strany tu prítomných " odborníkov na všetko " ?
Myslíte si, že takto získate nových čitateľov ?
takže prebratý článok.....hodnovernosť obsahu nulová....:-)))
Pán Zeman, kvôli čomu teraz " vyťahujete " staré veci ? Nebolo by lepšie sústrediť sa na súčasnosť, a držať palce naším pred zápasom s Ukrajinou ?....myslím si, že by bolo.
Autor článku je mimozemšťan ? Alebo má aj nejaké meno ? .... :-)))
áno, bolo to tak.....
zase borovička ? :-))))
Tento používateľ bol zablokovaný z dôvodu porušovania pravidiel na debata.pravda.sk.
Nick Peter
A toto má byť čo ????....nehorázne drísty !!!
Ukrajincom nevďačíme za nič !
Tak si strč tvoje infantilne myšlienky niekam ... alebo si daj studený obklad :-)))
nemecké zákony pri uznaní otcovstva nevyžadujú, aby bol biologickým rodičom
a Slovensko je žiaľ jej súčasťou
No šikovný tatko :-)))))
nepoznám Tvoju starú, tak neviem či je to, čo si tu napísal ... :-))))
pre post prezidenta nepodstatná skutočnosť
nie, čím tým článkom nebolo naznačené....to iba v tej Tvojej ( bravčovej ) hlave nie je niečo v poriadku
Dúfam, že tento beštiálny vrah dostane doživotie.
Vystrašený senior ?....no skôr by som použila iný výraz...
Odporúčame