opr. na to
áno, je to tak....len žiaľ niektoré tabule sa " stratili "....boli sme to upozornení
v tej oblasti kde boli, je stále veľa pozostatkov z vojny....zrejme to nevedeli, a žiaľ takto tragicky to dopadlo...
...".Všetky tri balkánske národy boli súčasťou Bývalej juhoslovanskej republiky "....skutočne ? Aj keď je to športová stránka, tak hádam bludy v nej nemusia byť.
„Jeli už domů, jedno auto začalo mít problémy s vodou, přehřívalo se, praskla tam nějaká hadice. Zastavili kvůli opravě na malém parkovišti, kluk odešel do křoví na záchod,“ popsal televizi zdroj.
Když se chlapec z křoví vrátil, držel v ruce údajně granát, který po několika chvílích explodoval. Dítě na místě zemřelo. Podle chorvatského deníku Dnevnik.hr zranění, která utrpěla po explozi trojice Čechů, odpovídají těm způsobeným výbuchem granátu. Ani jedna z těchto zpráv ale nebyla českými či chorvatskými úřady oficiálně potvrzena.
....veľmi smutný návrat z dovolenky :-(
novybloger42....žiaľ, nie je možné pod Tvojim blogom vecne diskutovať, škoda :-(
Zaujímavé foto :-)
fotím okrasný cesnak, ale počas dňa....páči sa mi
To fakt ?....nech mi niekto vysvetlí, ako môže 57 - ročná žena ( solventná ) tak primitívne naletieť. Pri všetkej úcte k ženám v tomto veku....toto fakt nepochopím.
Ahoj, keď som videla tie záznamy z kamier, tak som bola zhrozená z toho zákroku....no zároveň som si uvedomila, že je to Belgicko ( nemám rada túto krajinu ) a že je vysoko pravdepodobná skutočnosť, že sa to " uhrá do autu "....žiaľ, nemýlila som sa
Podľa vyjadrenia súdneho lekára, ktorý bol osobne pri rekonštrukcii prípadu, je tam mnoho pochybení....žiadny histologický preparát, žiadna fotodokumentácia, prehliadnutie skutočnosti - a to ako šesť policajtov takmer 20 minút pôsobí silou na Jozefa Chovanca....
Neviem ako to celé dopadne, no mám obavy, že zle...
:-))))))))))).....to je ten najlepší vtip, ktorý som tento týždeň počula
súhlas....zasmiať sa a neriešiť " PC bojovníkov " :-)
som ona, a používam - na rozdiel od Teba - jeden jediný nick.....tak prestaň vypisovať bludy
hmm.....plávať v mori a vypisovať.... :-))))
nad Tebou vypisuje " hovädzina ", ktorá týmto drístom v článku verí :-))))
Vážená redakcia Pravdy, aké porušenie spôsobili príspevky, keď iba oznámili, že tento článok je prevzatý ? Hodnovernosť údajov v pôvodnom ukrajinskom ozname nie je možné overiť....
Čítate vôbec to čo mažete ? Alebo sa to deje automaticky po nahlásení zo strany tu prítomných " odborníkov na všetko " ?
Myslíte si, že takto získate nových čitateľov ?
Odporúčame