Nevidím žiadny dôvod nejakým spôsobom ľutovať toho starého blázna, no akýkoľvek trest pre neho je už trest " konečný ".... akurát je mi ľúto jeho rodiny, pretože im radikálne zmenil život, a po takej zmene určite netúžili.
Nevidím žiadny dôvod nejakým spôsobom ľutovať toho starého blázna, no akýkoľvek trest pre neho je už trest " konečný ".... akurát je mi ľúto jeho rodiny, pretože im radikálne zmenil život, a po takej zmene určite netúžili.
Petrík.....citujem Tvoje slová „Slováci sú malý a úbohý národ, nezaslúžia si nič lepšie ako majú“.
Takže ty ( ako žid ) sa môžeš takto vyjadrovať ?
Peter Weisenbacher zdieľa a hlási sa k fotomontáži radikálnej feministickej skupiny FEMEN, na ktorej sú zobrazené odrezané hlavy ruského prezidenta Putina, bieloruského prezidenta Lukašenka, moskovského patriarchu Kirila I. a pápeža Benedikta XVI.
ona fakt len toto robila....
naber odvahu a odkáž im to sám....nie som " poštová doručovateľka " :-)))) a ešte maličkosť...nie som ani volička koalície...
Opozícia musí porozmýšľať a vymeniť svojich " odborníkov ", samozrejme ak chce s koalíciou viesť odbornú, konštruktívnu debatu... Kolíková si musí opätovne preštudovať učivo z právnických fakúlt...možno jej to pomôže :-))))
Dobre Zuzanka, rešpektuješ nález ÚS ( inú možnosť ani nemáš ), no teraz sa už venuj svojmu amantovi, rodine, a hlavne sa už politicky neangažuj.....
Stanovisko bývalej prezidentky nemáte ?....je spokojná, alebo nespokojná ? :-)))
A celý svet bude ticho, lebo to je Izrael, no a ten predsa môže všetko...........on má "biblické, historické a politické väzby " na okupáciu územia.
UEFA by ho mala obviniť z disciplinárneho prehrešku, a suspendovať počas sobotňajšieho štvrťfinálového duelu (18.00 h v Düsseldorfe) so Švajčiarskom.... tak som zvedavá na jej verdikt.
Treba hľadať odpoveď na inú otázku.... " prečo sa Slováci nechávajú rozdeľovať " ?
Ak by ho niekto trafil banánovou šupkou, tak to by bolo cirkusu okolo.....
Alan Bill sa dlho nachádzal v hľadáčiku vrcholových vyšetrovateľov z celého sveta. Na odhalení nelegálneho internetového trhoviska Kingdom Market spolupracovalo viacero európskych policajných zložiek, no aj amerických vrátane protidrogového úradu, úradu pre daňovú správu či spomínaného FBI a Úradu vnútornej bezpečnosti.
Preto Bill, ktorý je obžalovaný, čelí justícii v USA. Zoznam obvinení vyráža dych – sprisahanie za účelom distribúcie kontrolovaných látok, distribúcia kontrolovaných látok, sprisahanie za účelom krádeže identity a podvod v súvislosti s dokladmi totožnosti, krádež identity, krádež identity s priťažujúcimi okolnosťami, zneužitie pasu a sprisahanie za účelom prania špinavých peňazí..
Len, aby tá jeho matka nebola hlboko sklamaná z toho, čo jej syn robil....alebo sa všetci tí, ktorí na tom prípade pracovali mýlia ?....no veď uvidíme
A kam sa chceš vrátiť, ty odporný vrah ? Do Bežoviec ?....tam Ťa nikto nechce.
Tvrdý odkaz ??? A aký ???....lebo v článku okrem všeobecných drístov nie je nič iné.
O dotyčnom boli už asi pred polrokom zverejnené iné informácie.....samozrejme úplne iné, ako sa snaží prezentovať Weisenbacher.
Transparentný účet ?.....ak niekto verí tým báchorkám, tak nech posiela.... :-))))
Vulgárny outfit....
toto si asi tí, ktorí sa pohoršene vyjadrujú k rozhodnutiu parlamentu, vôbec neuvedomujú
Odporúčame