no bude poberať " príspevok "..... „Tento príspevok sa rovná platu a vypláca sa prepočtom jeden mesiac za jeden rok výkonu mandátu. Nemôžu ho však dostávať menej ako 6 mesiacov ani viac ako 24 mesiacov“
a na osady už dávno zabudla :-)))
no bude poberať " príspevok "..... „Tento príspevok sa rovná platu a vypláca sa prepočtom jeden mesiac za jeden rok výkonu mandátu. Nemôžu ho však dostávať menej ako 6 mesiacov ani viac ako 24 mesiacov“
a na osady už dávno zabudla :-)))
" a preto si aj z päťstoeurového dôchodku na to more nasporím. Ba ešte aj slušný bakšiš deťom dám "
Autor blogu je hotový kúzelník, z 500 eurového dôchodku vie našetriť, a aj bakšiš deťom dať....
Ľubica Karvašová, Veronika Cifrová Ostrihoňová a Lucia Yar.....pozrela som si nejaké ich vyjadrenia ...bieda :-(
Dať na Instagram fotku umierajúceho dieťaťa s ľuďmi, ktorí sa usmievajú .... nenachádzam slov.
Tá mladá žena potrebuje lekára, a nie falošné oslavy....inak tu veľmi dlho nebude....
zanetajandova, adanovákova, chajimseli.....som zvedavá ako dlho Ťa to ešte bude baviť :-)))
Čím väčšia blbosť, tým hlasnejšie ju treba kričať
Ten Maťko alebo Kubko tu už bol....nejaká zanetajandova písala :-))))
PARIŽANKAPARIŽANKA
dnes
22:49
Keď som to napísala, blog sa " záhadne " vyparil a pribudol tento nový.....
Ten Maťko alebo Kubko tu už bol....nejaká zanetajandova písala :-))))
Babička s parochňou na hlave mala stáť vedľa Emanuelka....a nie vedľa amanta Čaputovej :-)))
....a bude si to aj pamätať ? :-)))
nemám pocit, že bude Slovensku chýbať
Neviem ako to zajtra dopadne, voliť pôjdeme....no mám pocit, že mnoho voličov sa zajtra bude venovať iným aktivitám...čo je škoda :-(
no zrejme ovládajú, na rozdiel od Teba, gramatiku
" Zaujímavé " športové info.....
O tomto cigánovi ( vrahovi ) z Bežoviec budete teraz vypisovať články do " úmoru ". ????
Zlosť, nenávisť je v každej vete tohto " blogu ".
ja, na rozdiel od iných neklamem, a chodia sem aj ľudia, ktorí ma poznajú a môžu potvrdiť moje slová
ja som žena, a ty nie si japonský cisár..... ale možno si nick corleone :-)))
zrejme platia Teba, keď ani nevieš čítať....nie som muž
Tvoje súkromne používanie služobného vozidla ma nezaujíma
Odporúčame