Otec zaslal ospravedlňujúci list prezidentovi.
Nesúhlasím s názorom, ktorý je uvedený v tomto blogu. Konanie otca bolo jednoznačne nezodpovedné. Je tu aj možnosť, že bolo úmyselné ( provokácia ). Zároveň nikto nevie aký vplyv to bude mať na 6 ročné dieťa.
Rodič za svoje dieťa zodpovedá právne a morálne, a toto si poniektorí rodičia nie veľmi uvedomujú, a rôzne nezodpovedné konania zľahčujú vetami...." veď to bola iba sranda "
širší kontext v súvislosti s konaním otca dieťaťa ....irelevantný
určite vieš, čo by som teraz najradšej urobila....no ale :-(
je to tak....a som zvedavá dokedy to ešte chce redakcia tolerovať resp. porušovať svoje vlastné pravidlá
táto " hlboká " myšlienka musela strašne bolieť.....:-)))
myslí si čo chceš, no konanie toho " otecka " bolo nezodpovedné.....
vziať do auta dieťa, dať mu na hlavu kuklu, do ruky atrapu pištole....a len tak " náhodou " prechádzať okolo domu v ktorom sa zdržiava nový prezident ...tak to zrejme asi len tak hocikomu nenapadne
To už je posledný výlet, alebo má ešte niečo naplánované ?
bežne sa 6 ročné deti " hrajú " rovnakým spôsobom ako to dieťa o ktorom je blog ?
Som presvedčená, že dotyčná osoba, ktorá sa takto " hrdinský " vo virtuálnom svete vyjadruje, v tom reálnom by sa nezmohla na jedno súvislé súvetie....
doslova žasnem nad Tvojim myšlienkovým pochodom....otras !
no veď to, že ty pravidelne " nevieš ", " nepoznáš "....
otec vedel....tak sa zbytočne snažíš bagatelizovať....ale u Teba je to pravidelnosť
Nikomu nemusíš nič vysvetľovať, nech sa Ti darí :-)
Odporúčame