ak nezvládaš diskusiu nepíš blogy....je to jednoduché
ak nezvládaš diskusiu nepíš blogy....je to jednoduché
aj s týmto názorom súhlasím
súhlasím s týmto názorom
Žasnem nad niektorými príspevkami, ktoré si absolútne neuvedomujú, že Nemecko chce zo Slovenska urobiť priamy terč.....
Eštok po svojom nástupe do funkcie urobil zopár unáhlených ( zlých ) rozhodnutí, jedno z nich bolo odvolanie riaditeľa Úradu na ochranu....prišiel nový ( menej skúsený ) a vymenili sa aj ochrankári ( evidentne menej skúsení )...no a výsledok sa bude v budúcnosti ukazovať adeptom, ako sa to v prípade atentátu rozhodne nemá robiť.
Malý postreh k tej dvojici - pani je údajne slepá, a pán je údajne polohluchý...takže kto a prečo takých ľudí sprevádzal na stretnutie s premiérom....evidentne tam neprišli bez sprievodu. Ak bol strelec " osamelý vlk " nemal by očný kontakt s nikým vo svojom okolí....
Chcem veriť, že vyšetrovatelia všetko podstatné už majú ( nič im neuniklo ) a....veď uvidíme ako to celé dopadne.
Som rada, že zdravotný stav premiéra sa stále zlepšuje !
fakt ? .... :-))))
v hokeji je všetko možné, len dúfam, že USA nevypustia zápas
no neznamená to výhru....veď dnes to predviedli
ale no tak....počet striel je dôležitý ?
fakt ?....videla som síce " iba " prvú a tretiu tretinu, no mne sa ten výkon našich vôbec nepáčil
Veľmi dobre si to farizejstvo a pokrytectvo vystihla, zdieľam rovnaký názor ! A preto aj ja mnohým, aj tu na Pravde, neverím.
predpokladám, že všetko podstatné už majú, no ale ide o premiéra, tak si chcú byť istí, aby náhodou niečo nechtiac neopomenuli....ten strelec má zatiaľ iba advokáta ex offo, netrúfam si odhadnúť jeho ekonomický status či má na kvalitnú obhajobu, takže zrejme aj právoplatný rozsudok bude rýchlo
áno je a k tej argumentácii uvediem iba toľko, že by sa už nemal k zásahu vyjadrovať, lebo robí viacej škody ako osohu
Páči sa mi to :-)
Dostala som chuť na " májovky " ....zrejme haiku má vyvolať iný pocit, no ale u mňa vyvolalo aj tento....
opr. pred skutkom
Držme palce, aby dobrých správ pribúdalo !
A vyšetrovatelia nech dôsledne všetko preveria, mne sa to postavenie " osamelého vlka " akosi nepozdáva....napr. prečo sa pres skutkom zadíval do tváre iného človeka, a ten tam stál aj po streľbe
a si si istý, že na základe toho, čo si v minulosti popísal, nie je možné zistiť Tvoju identitu ? v minulosti si bol až veľmi adresný
keď sa rozhodol odísť, tak som myslela, že po určitom čase sa vráti, no zrejme je veľmi zásadový a neurobí to....za tie roky si pamätám viaceré nicky, ktorých príspevky som si rada prečítala, zamyslela sa a nechala si poradiť....napr. taký Seat bol v poisťovníctve doslova macher
to smutné konštatovanie bolo myslené v tom zmysle, že si nestojíš za tým, čo píšeš....a k bezpečnostným zložkám ...iba naivný si môže myslieť, že nevykonávajú pravidelný monitoring, samozrejme, že to robia....a predpokladám, že pod vplyvom posledných udalostí ho aj sprísnia
Odporúčame