veľmi pekne prosím admina, aby túto skladbu nechal
možno si videl to video príchodu Putina do Číny.....tam je ochranka priam ukážková, ale máš pravdu v tom, že tí naši nemajú praktické skúsenosti s atentátmi...toto bola ich prvá priama akcia....získali skúsenosti
Áno, nebol to profík, ale bol to....
Tú tlačovku som pozerala a tiež súhlasím s Tebou, že odpovede boli dobré a nevyhnutné....hádam to pochopili.
Kaliňák na tlačovke vysvetľoval aj to, čo si tu hodil ako nejakú prevratnú informáciu....a len tak mimochodom, súdiť ho bude príslušný súd....a v debatách sa iba vyjadruje názor - a áno, nikto normálny neschvaľuje dotyčného konanie
pošli aj, aj....pečiem štrúdľu s vanilkovo-tvarovo-čučoriedkovou náplňou....sama som zvedavá, čo z toho bude :-)))
Martin bol skutočne veľký talent, no žiaľ zle rodinné prostredie sa veľkou mierou postaralo o to ako dopadol
on nemusel nič predpokladať, na to je ochranka, ktorá musí....a už pri pokriku mal jeden stáť pred premiérom...zároveň následne to chaotické pobehovanie okolo auta nikoho nepresvedčí o profesionalite...
Zaujala ma ochranka....aj čínska a aj ruská...
V tejto situácií oceňujem spoločné vyhlásenie prezidentky a nového prezidenta !
Nech tých dobrých správ pribúda ! Nech sa premiér skoro a úspešne zotaví !
majú obavy, aby sa niečo podobné náhodou nestalo im.....mladý Šimečka bol včera poriadne vystrašený
Neviem aké bude právoplatné rozhodnutie súdu pre toho " básnika ", no jedno viem určite, že jeho život prakticky skončil....
K občianskej vojne Slovensko nesmeruje - zase hlúpy titulok na Pravde - ale pokoj celkom nebude.
" Každý normálny človek násilie odmieta "....slová " básnika ", ktorý včera asi normálny nebol, keď zabudol na vlastné slová.
Naivne som si myslela, že dnes už budú ľudia slušní, ohľaduplní, tolerantní....no vidím aj tu na debate, že sa v podstate nič nezmenilo....tak sa len hádajte, vyostrujte situáciu....a potom zase budú všetci prekvapení, keď iný " normálny " niečo vykoná.
V reálnom živote sa úspešne všetkým i.d.i.o.t.o.m vyhýbam, v tom virtuálnom to žiaľ nie je možné.
Administrátor sa tvári ako " nepobozkaný princ ".....
Odporúčame