motív politicky....ale...mám trochu taký pocit ( podľa pár slov dotyčného ) , že by ho mohol niekto na to naviesť...ale to sú iba pocity, uvidíme, čo prinesie vyšetrovanie
motív politicky....ale...mám trochu taký pocit ( podľa pár slov dotyčného ) , že by ho mohol niekto na to naviesť...ale to sú iba pocity, uvidíme, čo prinesie vyšetrovanie
Práve som si pozrela krátke video v ktorom Juraj Cintula odpovedá na otázky....nuž pôsobí, že posudok psychológov resp. psychiatrov bude v jeho prospech...predpokladám, že týmto smerom sa bude uberať aj prípadná obhajoba.
Premiér je údajne po operácii, je pri vedomí a komunikuje....treba veriť, že všetko dobre dopadne !
Tak teraz neviem....autor blogu, alebo niekto iný dal zmazať môj príspevok ?
Rada by som poznala odpoveď.
možno nemá rodinu, neviem....to vedia iba tí, ktorí ho osobne poznajú....možno aj tu na debate je niekto z Levíc a ten by ho mohol poznať....
áno, to som si všimla ... a som z toho znechutená
Vo videu spred ôsmich rokov hovoril, že zakladá Hnutie proti násiliu. „Každý normálny človek násilie odmieta," vravel. „Naším cieľom je zjednotiť ľudí, zachovať mier a obnoviť demokraciu. Je to veľmi ťažké, lebo už nikto nikomu neverí. Svet je plný chaosu a nenávisti."
....toto sú slová toho " spisovateľa ", ktorý údajne dnes strieľal
netvár sa, že nerozumieš....si smiešny
ak náhodou dám link na nejakú skladbu, tak admin koná ako zmyslov zbavený....teraz asi spí
Ak je tu niekto z Levíc, tak by mal toho strelca poznať....niekedy pracoval aj ako SBS - kár, a raz dostal nakladačku...
administrátor nekoná, ktovie prečo je taký benevolentný
ale inak si v pohode ?
podľa Teba je ten čo strieľal v poriadku ?
psychopat je ten, čo útočil
uraj Cintula narodený v roku 1953, je jedným zo zakladateľov LK DÚHA v roku 2005.
Od roku 2008 (kedy sa klub pretransformoval na Občianske združenie) do roku 2016 bol predsedom LK. Napísal tri básnické zbierky – Sen rebela, Diptych, Osy – satira, v roku 2010 mu vyšiel román Posolstvo obete, v roku 2015 mu vyšla kniha o cigánoch – Efata.
....údajný útočník
kto na ňu strieľal ?
som šokovaná, že administrátor na Pravde necháva Tvoje príspevky, ktorými schvaľuješ dnešný útok - streľbu
Vie niekto identifikovať toho i.d.i.o.t.a podľa záberov ? ....
som zvedavá na vyjadrenie kompetentných, no z tých záberov, ktoré sú dostupné, pôsobili veľmi neprofesionálne....zmätočne
k tej ochranke....som z jej nečinnosti šokovaná
netrep hlúposti !!!
veď práve, že som pozrela a žasnem nad laxným prístupom administrátora.....hudobnú skladbu bude mazať ako najatý....no nenávistne príspevky tu nechá....otras !
Odporúčame