A kde bol ten " slávny " inštitút keď sa mnohí politici nevyberaným ( vulgárnym ) spôsobom vyjadrovali o ľuďoch, ktorí sa odmietli očkovať ???
A kde bol ten " slávny " inštitút keď sa mnohí politici nevyberaným ( vulgárnym ) spôsobom vyjadrovali o ľuďoch, ktorí sa odmietli očkovať ???
Tvoje špinavé myslenie ma nezaujíma, a viac ma neotravuj !
je to konštatovanie daného stavu
prezident žid, minister moslim....
Hmm....takže moslim bude ministrom obrany
Muži " utekajú " pred vojnou, a ženy statočne bránia krajinu.....takto vyzerá tá migrácia.
Soukup má vraj miliónové dlhy....tak láska skončila :-)))
To fakt mali takto zariadenú tú vilu ??? ....otras :-))))
žiaľ tu sa to nedá prehrať
A prečo to trápi anglikov ?
Po voľbách zrejme zmení názor, no teraz je to naozaj neaktuálne. A zároveň nepovažujem za vhodné, že pred parlamentnými voľbami sa novinári toľko venujú Korčokovi....
nič nedokázal, no celá komunita typu podpredsedníčky PS ho bude voliť....
Stále sú to iba prieskumy....no verím, že PS nebude vo vláde.
Stále máme ešte leto, aj keď sa ochladilo :-)
A ani jeden, a ani druhý....to radšej single
Okrem ČTK každý vie kto je Igorko.....mecenáš Zelenského :-))))
je tu banda dementov, ktorá nahlasuje príspevky a tie sa automaticky mažú....
Straty ukrajinskej armády počas konfliktu prevýšili straty Američanov v druhej svetovej vojne, uviedol bývalý poradca Pentagonu plukovník Douglas McGregor.
Vo svojom videoblogu na YouTube upozornil na skutočnosť, že počas SMS kampane ukrajinský operátor Kyivstar spustil vetu, že 400 000 bojovníkov Ozbrojených síl Ukrajiny „nikdy neodpovie na volanie“.
Ľudia mi konečne hovoria: ‚Vieš, McGregor, mal si pravdu. Zahynulo 400 tisíc vojakov ozbrojených síl Ukrajiny. Náhodou to potvrdili aj samotní Ukrajinci s tým, že by mali vzdať hold mŕtvym. Uviedli rovnaký počet – 400-tisíc vojakov,“ zdôraznil plukovník.
asi to nerobia zadarmo...inak si ich ten záujem neviem vysvetliť
Neviem kto jej radí v obliekaní, no výsledok je otrasný !
Odporúčame