Napriek tomu, že to naša legislatíva umožňuje, nesúhlasím s týmto spôsobom voľby.
Malo by sa to zmeniť.
Napriek tomu, že to naša legislatíva umožňuje, nesúhlasím s týmto spôsobom voľby.
Malo by sa to zmeniť.
Ahoj :-)
dnes som mala zaujímavý rozhovor s jedným ukrajincom ( žije na Slovensku už 20 rokov ), najprv ma doslova šokoval tým, že ohodnotil moju kabelku a vedel, že je z limitovanej série - a toto by nevedel žiadny muž - a potom ma presviedčal, že musím voliť Smer....a o Zelenskom povedal. že je to transvenstita :-)))
Ukázal mi jeden zdroj, z ktorého on čerpá informácie o konflikte na Ukrajine....
Slováci sú manipulovateľní až veľmi....v tom s Tebou súhlasím.
Mader...fakt ? :-)))
pozrela som si to a vôbec ma to nenudilo :-)....aj keď ten šport nepozerám
Ako dopadnú voľby netuším, no dúfam, že PS nebude vo vláde !
Vyjadril si svoj subjektívny pocit, ale to neznamená, že iní s ním musia súhlasiť....
Súčasná prezidentka nebola výborná, a ten kandidát nie je dôstojný nástupca.
Veru " mimoriadne "....s nemeckou vojenskou technikou...to nevymyslíš... :-))))
Áno, máme psa, ktorý má takéto netradičné meno...a je priateľský.
Mojou vášňou je písanie, ktorému sa venujem od malička. Počas štúdia žurnalistiky na UKF v Nitre som začala pracovať externe pre Zoznam, konkrétne portál Topky a Telkáč. Momentálne pôsobím ako redaktorka oddelenia domácich udalosti v denníku Pravda, kde sa venujem aktuálnej politickej situácii na Slovensku. Okrem toho sa zatiaľ len vo voľnom čase venujem písaniu básni (čestné uznanie poroty Wolkrova Polianka 2014), poviedok (zatiaľ v procese) a maľbe.
....tak pokračuj v písaní básničiek Adriánka LOL
Veľmi sympatická a dobrá herečka, mám ju rada.
Zopár rozhovorov s ňou som si pozrela....to je fakt naša Remišová :-))))
A kto sa vlastne chystá napadnúť Slovensko ?
som zvedavá ako dlho vydrží Tvoj príspevok....
" Tentoraz bol deviatich dní pripravený sprievodný program."....zrejme nejaké slovíčko vypadlo, či ???
Tento pochod prekážal aj mnohým iným ľuďom....ale radšej nešli do mesta, aby náhodou nedošlo k nejakej " horúcej " výmene názorov. Mne osobne prekáža to vnucovanie " správneho názoru " na túto komunitu. A poslednej dobe mám pocit, že zrejme táto komunita už nie je 4 %....pretože ich rapídne pribúda.
Na základe rôznych informácii mi to celé nejako nesedí....Prigožin bol známy svojimi tvrdými bezpečnostnými opatreniami....tak prečo práve teraz všetky porušil ? Bol údajne v Afrike, a zrazu sa vracal domov....a v jednom lietadle so svojimi najvernejšími...
A inak mimo témy blogu....verím, že toto je posledný horúci víkend, a po ňom sa schladí...
Pozdravujem všetkých kamarátov a kamarátky, a zurvalcom odkazujem, aby sa realizovali inak, pretože ma nudia LOL
Jaro...nepomôže Ti to, už sa s tým zmier, a hľadaj si inú prácu, lebo alimenty na 3 deti treba platiť ... LOL
Nevadí dievčence, veď aj chlapci nie sú o nič lepší.... LOL
Medaila žiadna, no divadielko je dôležitejšie....ach jaj.
STB - ák....všetci vieme, že nahlasuješ príspevky ... LOL
poniektorí štb - áci boli jednoduchší...nemusíš sa opakovať LOL
A kto sa to vlastne chystá napadnúť Slovensko ?.... LOL
Odporúčame