to vyvolala tá skladba :-)
to vyvolala tá skladba :-)
pustím Ti skladbu, ktorú som dlhý čas mala nastavenú ako zvonenie na mobile :-)
https://www.youtube.com/watch?v=N6O2ncUKvlg
...si vytrvala, a páči sa mi, že sa nevzdávaš...
Jediný, kto má v tom dokonalý zmätok, je autor týchto drístov !
Pozerám TA 3....Valášek, Krúpa...to nestojí na reč, no Saková hneď na začiatku povedala úplnú pravdu.
K " magisterke "....súhlasím s Tebou a som rovnako rada, že už nebude viacej kandidovať.
Miško, ak sa náhodou " chybou " polície ocitneš na pol roka v kolúznej väzbe, tak potom sa môžeme porozprávať o naprávaní chýb....
Skús písať články o štrikovaní, možno budú lepšie :-)))
Ahoj :-)....autorka blogu zrejme nepozná Tvoj " štýl písania " ...tak buď trochu ohľaduplný ♥
myslela som si, že vláda odborníkov by mohla byť dobrá voľba tak ako to bolo v Čechách....no zabudla som, že " magistra " nedokáže takú vládu vytvoriť...
V súvislosti s BR bolo Odorovi vysvetlené, že ju musí zvolať...prezidentka ho o to požiadala...takže neposkytujte zavádzajúce informácie, že on niečo " vyhodnocoval "...on ani netuší čo má ako poverený predseda vlády a poverený minister vnútra robiť.
on sa nikdy nemal stať prezidentom PZ...no dúfam, že ním už dlho nebude
Z tej tlačovky vyplynula iba jedna jediná vec, Hamran sa dôsledne pripravuje na svoju obhajobu do budúcnosti...preto si všetko dokumentuje, aby bol pripravený....ale chápem, že mnohých mohol ovplyvniť.
...v polícii je ešte väčšie napätie, len dúfam, že všetko dobre dopadne...
Nemám vo zvyku pozerať Hamranove tlačovky, no túto dnešnú som si pozrela...strata času, ale chápem, že mnohých dokázal ovplyvniť.
Ten dotyčný mi nikdy nebol sympatický, a už vonkoncom nie príťažlivý ako chlap, ale má " dar rečí " a ten môže zapôsobiť, resp. ovplyvniť ľudí, ktorí z objektívnych dôvodov nemôžu mať informácie a skúsenosti z oblasti silových zložiek štátu.
...a ešte niečo...sústavne sa vyhradzuje voči " pomoci " starého 93- ročného pána...zrejme vie, prečo to robí
...prezidentka urobila iba bezvýznamné gesto ( zvolanie BR ), niečo urobiť musela
presne tak :-)
:-)))
snežilo, pršalo, kosila sa tráva...a bomba nič, ona si tam iba sedela a čakala kedy ju konečne nájdu
To vedia všetci Slováci, pretože už každý má nejakú vlastnú skúsenosť...
....neschvaľujem konanie tých dvoch, no tlačovka bola nevyhnutná ?....
Ak chcú saskári zaujať, nech skúsia niečo iné...:-)))
"Výnimkou sú zdedené predmety a dary, ktoré slúžia osobnej potrebe alebo pri výkone povolania jedného z manželov."....no nie celkom tak, táto veta je zavádzajúca. Pri daroch sa neskúma, či dar slúži alebo neslúži osobnej potrebe, a ani výkon povolania.
Správny text je takýto :
Do BSM nepatria veci, ktoré získal niektorý z manželov dedičstvom, darovaním, veci slúžiace podľa povahy osobnej potrebe len jedného z manželov alebo veci slúžiace výkonu povolania len jedného z manželov.
tie deti mi je samozrejme ľúto, len som ich nechcela spomínať
súhlas...vystihol si ho úplne presne
Odporúčame