Tomu nerozumejú aj iní fanúšikovia hokeja, takže sa s tým netráp :-)
Prajem vydarenú sezónu !
Tomu nerozumejú aj iní fanúšikovia hokeja, takže sa s tým netráp :-)
Prajem vydarenú sezónu !
Hlas bude po voľbách sklamaný, no ale čo sa dá robiť...bude mať to, čo chcel resp. nedomyslel.
Ale hlavné je, že Naď a spol. skončia.
zákerný, a neskutočne zlý človek je to
Tak teraz neviem....je to pravda, že tie úbohé stvorenia po návrate zastrelia ????
neviem koho príkazy plní redakcia Pravdy, ale v budúcnosti to oľutuje....
ten by sa v kolúzke zbláznil, je to " hrdina " iba keď má ochranku okolo seba :-)))
Smer, OĽaNO, Demokrati...a ktohovie kde ešte skončí tento malý Napoleon....chcem veriť, že raz v Leopoldove LOL
Nemám problém zakrúžkovať ženu, len žiaľ nemám žiadnu favoritku.
Pred odchodom na dovolenku mal dať info tu prítomným zurvalcom....LOL
To je ale dlhočízný článok....táto Belejka sa činí LOL...PS -ko jej zrejme niečo sľúbilo LOL
Ďuro, Ďuro ty sa taký truľo LOL
11.9.2023 bude mať 78...
presne tak !
Poverený minister obrany by mal prestať strašiť obyvateľov....hlavne teraz pred voľbami.
Ahoj....práve som zistila, že IM niekto rozhádzal stránky...
https://www.youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4
....nebudem nikdy ticho
Prečítala som si recenziu, a cením snahu autorky úplne nerozotrieť tento film....LOL
Na takýto paškvil, čo vyprodukoval Repa, sa len veľmi ťažko hľadajú slušné slová.
Tak si choď Repa upratať svoj byt....možno budeš užitočnejší LOL
Treba si kopnúť do Maďarska....úbožiaci LOL
Odporúčame