tie Košice potvrdzujem
tie Košice potvrdzujem
tak netroluj
vzhľadom na svoje skúsenosti môžem potvrdiť, že Slováci veľmi radi predávajú...a hlavne Maďarom
presne tak, zámer autorky si vystihol
a ja môžem na jeho reakciu reagovať tak, ako to uznám za vhodné....rozhodne si od Teba nebudem pýtať súhlas
neviem, čo ty vieš, a pravdupovediac ma to ani nezaujíma
Mogilevskaia, a teraz vypracuj elaborát o nehnuteľnostiach, ktoré sú vo vlastníctve Angličanov, Holanďanov a ostatných...bude to zaujímavé čítanie, no ale zrejme Ti Pravda za to nezaplatí...LOL
Repa...a tie nehnuteľnosti sú na kolieskach ? LOL
A len tak mimochodom, Holanďania a iní, ktorí poskupovali nehnuteľnosti napr. v Levoči - v jej historickom centre, tak tí Ti Repa neprekážajú ?
Len tak ďalej Ďurko....percentá fajne klesajú...teší ma to LOL
....hnoj !
Odrhovačka a vulgárny klip !
opr. skomplikuje
Nič sa nevyriešilo, akurát sa prípadným pacientom zkonplikuje život.
smutné je to, že mnohí ľudia jej uverili a dali jej svoj hlas
áno, presne tak
súhlas...ale zrejme to bude možné až po voľbách
jaj aha... :-)))
Táto poverená vláda je vládou všeličoho, no rozhodne nie odborníkov...ale asi je Zuzanka so svojim výberom stále spokojná.
no neviem, ale ak sa pozrieš na Záleskú....je potrebné ešte ďalšie vysvetľovanie ?
veru...hotová Sibyla :-))))
Odporúčame